O nás

 

DSC_6671 x (2)
G1RibbonSmall

Jsme malá rodinná chovatelská stanice thajských koček. Žijeme v rodinném domku se zahradou v malém, klidném městečku v Karlovarském kraji. Se mnou, mým manželem a synem společně žijí 3 chovné Thajky . Kocour AGHY Fancy Thai a kočičky Magic Hopfe Cat’s CHOCOLAT a Magic Thai Goblin’s XYLENA a také dvě kočky domácí, (kastrované) LILLY a ADINKA.
Kočičky mají k dispozici rodinný dům se škrábacími stromy, prolézkami a skrýšemi a oplocenou zahradu, na které jsme v červenci  postavili voliéru , kde se mohou naše zlatíčka bezpečně vyhřívat na slunci…..

 

Chov provozujeme pouze v malém rozsahu, máme tak více času věnovat se jednotlivým kočkám a koťátkům i přes naše pracovní vytížení.
Všechny naše kočičky jsou pravidelně odčervované a očkované (včetně FeLV). Jako výhradní masožravci jsou  krmené velmi kvalitním krmivem (bez obilovin, sóji a cukru)  a čerstvým masem.

V prosinci 2016 jsem úspěšně dokončila základní G1 PawPeds kurs. Bližší informace přímo na stránkách Paw Academy:

 http://www.pawpeds.com/pawacademy/courses/g1/g1students.html

Naše chovatelská stanice je  členem ZO KKKV, SCHK

a nezávislého mezinárodního sdružení chovatelů Thajských koček International Thai Cats – ITC : http://www.thaicats.com/index.php?article_id=28&clang=3