Koupě koťátka

Proč koupit koťátko u registrovaného chovatele? 

Jako registrovaní chovatelé se řídíme chovatelským řádem, pečuje o své kočky a jejich koťata podle svého nejlepšího svědomí. Dáváme jim tu nejlepší péči , věnujeme spoustu času jejich socializaci, dbáme na jejich zdraví kvalitním krmením, pravidelným očkováním a odčervováním. 

Rodiče koťat jsou testovaní na nemoci FIV a FeLV a proti FeLV očkovaní.

Na koťátka přijímáme rezervace již po narození. Od věku 6 týdnů, je možné si kotě rezervovat závazně. Koťátko se k vám může nastěhovat  nejdříve po dosažení 16 týdnů. Samozřejmostí je  zabezpečení oken, terasy a zahrady tak, aby kotě nemohlo opustit vymezený prostor. Každé koťátko si do svého nového domova odnese malou výbavičku, hračku, aby se mu ze začátku nestýskalo a také krmení, na které je zvyklé. 

Thajská kočka je velmi společenská a přítomnost jiné kočky je v tomto případě nutnost. Proto upřednostňujeme rodiny, které již nějakou kočku doma chovají, nebo které si vezmou koťátka dvě. 

V naší Blueberry Eyes jste  jako budoucí majitelé našich mazlíků srdečně vítáni. Osobní návštěva je pro výběr vhodného koťátka velmi důležitá. Také my se potřebujeme přesvědčit, že jsme pro ně našli ty správné a milující lidi, kteří jim zajistí krásný a spokojený život. 

Novým majitelům nabízíme další spolupráci,  poradenství a pomoc  při péči o kočičku. 

Fotografie z nového domova a zprávy o koťátku nás vždy velice potěší!